İç Anadolu Şehir Portalı
Şehir ve Kent Rehberi

Şahin Sucuk

1923 ‘ ten bugüne dededen toruna intikal ederek gelen pastırma ve sucuk üretimiyle, Fazlıoğlu Et ve Et Ürün Gıda Sanayi Ticaret A.Ş olarak Kayseri’nin Karpuzatan mevkiinde devam etmektedir.

İşletme 4.500 m² açık ve 15.000 m² kapalı alan üzerine kurulmuş olup günlük 50 ton üretim kapasitesine sahiptir. 150 personeli ve 100’e yakın ürün çeşidi ile Kayseri’nin ülke çapında et sektörüne verdiği hizmeti en üst seviyeye ulaştırmayı ve tüketicinin damak zevkine en iyi şekilde hitap etmeyi amaç edinmiştir.

Kalite güvencesi İSO ve HACCP standartlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerinin memnuniyetini esas alan kalite anlayışıyla; onların istek ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, yasal mevzuat şartlarına uygun üretim yaparak tüketici sağlığını korumak, sürekli iyileştirme ilkesi ile maksimum kalitede üretim yapmak temel ilkeleleridir. Tüm birimler çalışmalarında çevreye duyarlı ve doğal dengeye saygılıdır.

Ürün yada üretim kalitesinden ödün vermeden, hijyenik şartlarda, en gelişmiş teknoloji ve kaynaklarını etkin kullanarak ürünlerini ve markasını Türkiye pazarında aranır konuma getiren Fazlıoğlu Et ve Et Ürün Gıda Sanayi Ticaret A.Ş, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla vizyonunu daima geniş tutmaktadır.

Ürünlerimizin insan sağlığı üzerindeki kritik etkisinin bilincinde olan Fazlıoğlu Et ve Et Ürün Gıda Sanayi Ticaret A.Ş çalışanları, bu bilincin tedarikçi ve müşterilerimizde de oluşması için çalışmaktadır.

Fazlıoğlu Et ve Et Ürün Gıda Sanayi Ticaret A.Ş olarak tüketicimizin sağlığını ve damak tadını hep ön planda tuttuk ve “Yemeyeceğimiz Ürünü Müşteriye Satmama” düsturundan hiç ödün vermemiştir.

Şirket 01.04.2013 tarihi itibari ile ünvanı Fazlıoğlu Et ve Et Ürün Gıda Sanayi Ticaret A.Ş olarak değişmiştir.

Şahin sucukları hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.